Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

O nas :


Jesteśmy miłośniczkami zwierząt, nasz świat kręci się wokół nich.
Przebywanie ze zwierzętami traktujemy jako coś, bez czego nie można żyć.

Swój wolny czas poświęcamy na zabawę z psami i nieustannie dokształcamy się na tematy związane z ich hodowlą , pracą behawiorystyczną i szkoleniową. Naszym celem w trakcie szkoleń nie jest ukształtowanie psa ,pod sznurek a wytworzenie wspaniałej więzi między przewodnikiem a jego psem. Więzi opartej na zrozumieniu i wzajemnym szacunku, tak aby czas spędzany z psem był prawdziwą przyjemnością.

Pragniemy zapewnić psom w trakcie szkolenia wszelakie formy doskonalenia poprzez: ćwiczenia z posłuszeństwa, tropienia sportowego, jak i poszczególnym rasą tropienia myśliwskiego, ćwiczenia na torze agality oraz zabawy z piłką czy frysbie. W roku 2009 r. ukończyłyśmy kurs instruktorski Inki Sjosten według metody MOP.
Program kursu obejmował: pedagogikę pracy z grupą, posłuszeństwo ogólne psów, pracę indywidualną, rozwiązywanie problemów szkoleniowych, rozwiązywanie problemów behawioralnych, posłuszeństwo sportowe Obedience, pracę węchową psów (tropienie, poszukiwanie przedmiotów, poszukiwanie ludzi, raportowanie). Posiadamy kwalifikacje w następującym zakresie: posłuszeństwo ogólne, obedience klasa 0, tropienie i szukanie przedmiotów.
W marcu 2010 r., odbyłyśmy szkolenie z tematu ,, Agresja smyczowa" pod kierunkiem Sheili Harper. Celem naszym jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności w kierunku pracy z psem, więc na naszych szkoleniach zapewniamy pomoc w rozwiązywaniu psich problemów i przyjazną atmosferę.

Dlaczego u Nas?
- Posiadamy własny plac szkoleniowy , ogrodzony z przeszkodami agality.
- Korzystamy tylko z pozytywnych metod szkolenia.
- Dostosowujemy potrzeby każdego modułu do potrzeb konkretnej grupy.
- Służymy naszą wiedzą również po ukończeniu kursu.